Obserwatorzy

wtorek, 5 marca 2013

proszę Państwa...

... oto mój pierwszy sznur szydełkowo-koralikowo-ukośnikowo-patchworkowy
co Państwo na to?

pokażę jeszcze naszyjnik z oplecionych kuleczek, który zrobiłam już jakiś czas temu, ale dokończyłam dopiero dziś, kiedy przyszły metalowe wykończenia


13 komentarzy:

 1. Piękny i cudnie kolorki dobrałaś :)Kuleczki też super :)

  OdpowiedzUsuń
 2. dziękuję... mnie też się bardzo podoba :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Szczęka opadła:)Naprawdę jest piękny. Oj nie próżnujesz kobieto:)A i widzę, że chyba dzisiaj dostałyśmy paczkę z tego samego sklepu hihi:)tak mi się wydaje po zakończeniach kulek(które swoją drogą też są śliczne)No i jeszcze jedno:bardzo łądne zdjęcia:)I wcale się nie podlizuję:)))

  OdpowiedzUsuń
 4. dziękuję :) nie będę skromna, ale niech tam- jestem z tego sznura dumna jak paw :) a co do sklepu, to ten o którym jakiś czas temu rozmawiałyśmy... rzeczy fajne, ale 1,5 tygodnia czekałam na przesyłkę :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja też tyle czekałam, pierwszy raz im się to zdarzyło(zwykle 1-2 dni się czeka). Wczoraj do nich zadzwoniłam zapytać co się dzieje, to powiedzieli, że zmieniają system i mają przez to niezłe poślizgi, że przepraszają i wysyłają już paczkę kurierem:)

  OdpowiedzUsuń
 6. hahahha- a dla mnie była bajka, że mają reorganizację magazynów... kontaktowałam się z nimi chyba z 10 razy, ale fakt, że mili i uprzejmi, obiecali się pospieszyc... tak bywa... najważniejsze, że w końcu przesyłka dotarła... znów mam trochę kryształków więc mogę kombinować znów jakieś fajowe zawieszki :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Kombinuj, kombinuj:)Ja podobnie. Ale z tą reorganizacją i zmianą systemu to może być prawda, bo znalazłam na ich stronie nowość za 0zl, zamówiłam i ...wysłali:)))Więc coś w tym musi być. No i gratis dodali dodatkowo, więc ja tam się nie gniewam na nich, bo to 1 ich taka wpadka u mnie:)

  OdpowiedzUsuń
 8. Śliczny i wygląda na baaaardzo pracochłonny... gratuluję cierpliwości. ;)

  OdpowiedzUsuń
 9. Jest piękny, oglądam z zazdrością. Też tak chcę umieć!
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 10. dziekuję :) próbuj, to wcale nie jest takie trudne :)

  OdpowiedzUsuń
 11. nie jest trudne?.....to ja tez chce tak umieć....jestem zachwycona!!! to jet mistrzostwo !!!!

  OdpowiedzUsuń
 12. bardzo dziękuję... do mistrzostwa to mi daleko :)

  OdpowiedzUsuń